MagazinReklam

Fahriye Evcen marka yüzü olduğu firmadan kaç para aldı?

Şu sıralar dizi projeleriyle değil reklam filmleriyle gündeme gelen güzel oyuncu Fahriye Evcen, geçtiğimiz günlerde bir “jean” firmasının marka yüzü olduğu haberiyle gündeme gelmişti. Fahriye Evcen, bir süre daha hayranlarıyla reklam filmleri sayesinde hasret giderecek. Fahriye Evcen’in yeni reklam anlaşması için 1.5 milyon TL aldığı konuşuluyor.

Koton firmasının ilk marka yüzü Fahriye Evcen’le yeni reklam filmini çekti. “Şimdi siyah jean moda” sloganlı reklam filminin ön gösterimi, gerçekleştirilen lansman toplantısında yapıldı. Koton Jeans markasına çekilen ve dün yayına giren serinin ilk reklam filminde Barış Manço’nun sevilen şarkısı “Kara Sevda”nın yepyeni yorumu kullanılırken, Koton’un yeni sezonda trend olarak belirlediği siyah jeanlere vurgu yapıldı. Fahriye Evcen’in çok farklı bir imaj ile yer aldığı “Şimdi Siyah Jean Moda” sloganlı reklam filmi çok konuşulacak.

fahriye-evcen-1

Evcen: “Siyah ve Jean, gardırobumun vazgeçilmezleri”

Özel bir gösteriyle başlayan lansman toplantısında konuşan sinema ve dizi oyuncusu Fahriye Evcen, uzun yıllardır başta jean koleksiyonları olmak üzere  “Siyah da jean de gardırobumun en vazgeçilmezleri. Farklı kombinlerle günlük koşuşturma içinde rahat hareket etmek için de gece şıklığı yaratmak için de olmazsa olmazlarım” dedi.

Koton’un jean’deki iddiasını serinin ilk reklam filmini Koton Jeans’e çekerek göstermek istediklerini belirten Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, şunları söyledi:

“Dünyada casual trendler yükselişte. Bu da jean’i modanın yükselen yıldızı haline getirdi. Jean’siz bir moda düşünülemez. Biz de bu yükselen yıldıza yakışır zengin bir koleksiyon hazırladık. İddiamız bu kadar yüksek olunca Fahriye ile çekeceğimiz reklam filmi serimizin ilkini de Koton Jeans markamıza çekelim istedik. Sloganımız “Şimdi Siyah Jean Moda”. Bu yılın jean trendlerine son noktayı koyduk ve Şimdi Siyah Jean Moda. Üstelik yüzlerce seçeneğimiz var. 670 jean modelimizin 170’ini siyah jeanler oluşturuyor.”

Bomonti’de gerçekleşen özel lansmanda Barış Manço’nın sevilen şarkısı “Kara Sevda”yı ünlü rock gitaristi Metin Türkcan yorumladı.

https://www.youtube.com/watch?v=nj8aCbJ_0Uk

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu