Reklam

Fahriye Evcen mi, Serenay Sarıkaya mı, “jean”lerin reklam savaşı…

Kot – Jean markaları umutlarını güzellere bağladı. Mavi Jeans reklam filminde Serenay Sarıkaya ile yoluna devam ederken, Koton Jeans ise reklam filminde Fahriye Evcen ile savaşa katılmıştı. Rakip kot (jeans) markalarında reklamların katkısı ne olacak, Serenay Sarıkaya’lı Mavi mi; yoksa Fahriye Evcen’li Koton mu yıla damgasını vuracak.

Peki bu iki güzelin oynadığı reklam filmlerinden hangisi daha çok rağbet görecek. Haberimizde her iki reklam filmini de değerlendirme yapmaları için M.bey okurları için sunuyoruz. Serenay Sarıkaya’nın daha önce yayınlanan reklam filmi yüzbinlerce kez izlenmişti. Bakalım Evcen, Sarıkaya’dan daha çok izlenecek mi, bunu zaman gösterecek.

Koton, Fahriye Evcen’le yeni reklam filmini Koton Jeans markasına çekti. “Şimdi siyah jean moda” sloganlı reklam filmi ile Koton, jean dünyasına getirdiği siyah Jean modasıyla bu sezonun trendlerine son noktayı koydu. Reklam filminin kamera arkası ise eğlenceli görüntülere sahne oldu.

Koton, Fahriye Evcen ile yeni sezonun ilk reklam filmini Koton Jeans markasına çekerek yeni sezona oldukça iddialı bir giriş yaptı. ’Şimdi siyah jean moda’ sloganı ile Koton’un yeni sezonda trend olarak belirlediği siyah jeanlere vurgu yapan reklamın çekimleri de oldukça keyifli geçti. Çekimlerin kamera arkasında eğlenceli anlar yaşandı.

Yönetmenliğini Uygar Kutlu’nun yaptığı, TBWA/İstanbul ekibi ve Autonomy Prodüksiyon imzalı reklam filmindeki çekimlerin hazırlık aşamasında saçından makyajına büyük bir titizlik ile hazırlanan Evcen, kamera arkasında pozitif enerjisi, göz alıcı güzelliği ve heyecanı ile dikkat çekti.

Koton Jeans’in en özel siyah parçalarını taşıyan Fahriye Evcen’in yer aldığı reklam filminde Koton Jeans’in ruhunun ve siyah jean’in kendine has duruşunun ön plana çıktığı kareler yaratıldı. Çekimler sırasında rahatlığının yanı sıra şıklığı ile de dikkat çeken farklı Koton Jeans kombinleri kullanıldı. Reklam filmi çekimleri ise 1 gün boyunca sürdü.

Reklam filminde; Fahriye Evcen, Koton Jeans kombinleri ile yürürken arkasında yer alan rock grubu da Fahriye Evcen’e ve siyah jean’lere hitaben Kara Sevda şarkısını söylüyor. Barış Manço’nun en sevilen şarkılarından biri olan “Kara Sevda”’nın reklam filmine özel olarak yorumlanan rock versiyonu da ayrıca büyük beğeni topluyor.

İŞTE FAHRİYE EVCEN’İN KARA SEVDA REKLAM FİLMİ

https://www.youtube.com/watch?v=CimnBelCVZk

İŞTE SERENAY SARIKAYA’NIN “SIFIRDAN BAŞLIYORSAN KARANLIKTAN KORKMA” REKLAM FİLMİ

Reklamında oynadığı Mavi ile aynı yaşta Sarıkaya son çekilen reklam filminde dünyaca ünlü model Barbara Palvin ile keyifli bir işe imza atmanın daha mutluluğunu yaşıyor. Sosyal medyada ve videositelerinde yüzbinlerce tık alan reklam filmini haberimizden izleyebilirsiniz. Serenay Sarıkaya, “Sıfırdan başlıyorsan, karanlıktan korkma. En iyisini ümit et. Arkadaşlığı keşfet. Hayallerin büyük olsun. Güçlü ol. Düşmekten korkma. Kalk. Üstünü silkele. Ve yola devam et. Cesur ol. Etraf karanlıksa, kendi ışığını kendin yap. Kalabalığın peşinden gitme. Kalabalığı peşinden sürükle. Ve hep parla!” mesajının verildiği reklam filmiden dünyaca ünlü top model Barbara Palvin ile kamera karşısına geçti. “Benim için ayrı bir heyecan bu sefer. Her seferinde giderek artan bir heyecan, artan bir mutluluk… Çünkü 25. yıl olduğu için bu sefer daha güzel olsun diye çok çalıştık. Benimle birlikte yeni yılını kutlayan, 25. yılını kutlayan Mavi’yle birlikte olmak çok güzel. Harika ve çok özel bir reklam oldu. Kadınlara güç veren bir hikayesi var, benim de çok beğendiğim bir hikaye…” diyerek duygularını dile getirmişti.

 

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu