Dijital PlatformlarFragmanlar

Fahriye Evcen ve Engin Akyürek’in dizisi “Ölene Kadar”ın ilk tanıtımı yayında

Ölene Kadar isimli dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Dizinin tanıtımı yayında. Merakla beklenen ve ismi değiştirilen en son Ölene Kadar şeklinde açıklanan dizisinin kadrosu da açıklandı. ATV’nin yeni dizisinde Fahriye Evcen ve Engin Akyürek başrolleri paylaşıyor.

ÖLENE KADAR’IN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

İlk önce Esaretin Bedeli ardından Müebbet ismiyle yayımlanacağı açıklanan dizi, 3. kez isim değiştirdi. Dizinin adı Ölene Kadar olarak netleşti. Dizide ayrıca Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan, Ragıp Savaş, Lale Mansur, Taner Turan gibi oyuncular da yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini usta bir isim Umur Turagay yapıyor.‘Ölene Kadar’ ın yapımcılığını TIMS Productions’un üstlenirken, dizinin senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme alıyor.

ÖLENE KADAR DİZİSİNİN KONUSU:

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe girdiği, hayatı bir anda değişen insanların birbirlerine dokunan hikayelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Hayatının en güzel dönemlerini, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan ”Dağhan” ın acı dolu hayatını izleyeceğiz. Dizide Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son verecek olan avukat “Selvi” karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

ÖLENE KADAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizinin resmi sosyal medya sitesinden yapılan açıklamada Ölene Kadar dizisinin tam olarak başlayacağı tarih belirtilmezken, sadece dizinin Ocak ayında ATV’de başlayacağı duyuruldu.

iŞTE, ÖLENE KADAR’IN YAYINLANAN FRAGMANI:

https://www.youtube.com/watch?v=6nxcdQo4vyg

 

Başa dön tuşu