Sinema

Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım’dan yeni film

Güzel oyuncu Fahriye Evcen’den sevenlerine sinema filmi müjdesi…İki yıldır reklamlar dışında hiçbir dizi ve sinema filminde yer almayan Fahriye Evcen, beyazperdeye sıkı bir dönüş yapmanın arefesinde. Güzel oyuncu, duygusal bir aşk öyküsünü konu alan yeni filminde Murat Yıldırım’la başrol oynayacak.

GİŞE BAŞARISI MERAK EDİLİYOR

Gerçek hayatta Burak Özçivit’le ilişkisi olan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, yemi filmde Murat Yıldırım’la aşk yaşayacak. İki yıldır reklamlar dışında hiçbir projede yer almayan güzel oyuncu, duygusal bir aşk hikâyesini konu alan yeni filminde Murat Yıldırım’la kamera karşısına geçecek.

Yeni filmin gişe performansının nasıl olacağı şimdiden merak konusu.

YENİ FİLMDE ‘SEYİRCİYİ AĞLATACAĞIZ’ İDDİASI

İlk kez birlikte rol alacak ikiliden Yıldırım, filmde bir cerrahı canlandıracak. TAFF Pictures’ın yapımcılığında çekimleri önümüzdeki hafta İstanbul’da başlayacak film için ikili, “Seyirciyi ağlatacağız” diyerek iddialı konuştu. Filmin önümüzdeki sezon vizyona girmesi planlanıyor

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı