Magazin

Fahriye Evcen’in kilolarına yapılan çirkin yorumlara Habertürk yazarlarından sert tepki

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in doğum sonrası aldığı kilolara kimi sosyal medya kullanıcılarından çirkin yorumlar gelince Habertürk yazarları Fatih Altaylı ve Esin Övet gelen yorumlara sert bir dille tepki gösterdi.

Fatih Altaylı olayla ilgili, “Fahriye Evcen hiç takmasın kafaya. Bu eziklere inat. Boy boy koysun fotoğraflarını” dedi. Diğer bir Habertürk yazarı Esin Övet de “çekin pis dillerinizi, pis gözlerinizi kadınlardan. Sizin ailenizden hiç mi bir kadın doğum yapmıyor” şeklinde tepki gösterdi.

Oyuncu Fahriye Evcen in havalimanında çekilen fotoğrafları sosyal medyada bazı kullanıcıların çirkin yorumlarına neden oldu. Oyuncu Burak Özçivit ve dünyaya gelen bebekleri “Karan” ile havalimanında görülen Fahriye Evcen, fazla kiloları ile dalga geçen sosyal medya kullanıcılarına, Her anne, her kadın çok güzeldir demekle yetindi. Habertürk yazarları Fatih Altaylı ve Esin Övet, konuyu bugün köşelerine taşıdılar:

FATİH ALTAYLI: HADİ LAN KOCA G.TLÜLER!

Ben sosyal medya kullanan bazı zübüklere hakaret edince kabahat oluyor ama Allah aşkına söyleyin birçoğu benim ettiğim hakaretlerden daha fazlasını hak etmiyor mu?Oyuncu bir genç kadın bir süre önce doğum yapmış. Allah bağışlasın bir de tatlı çocuğu olmuş.

Oyuncumuz doğum kilolarını vermemiş ya da verememiş.Bunu da dert etmemiş.Ki etmemesi lazım.Sosyal medyada kilolu haliyle fotoğrafını kullanmış bir güzel. Çok da iyi etmiş. Ben böyle diyorum ama bir yandan da aman Allahım. Kadına ne hakaretler.Bu hakaretleri edenlerin büyük bölümünün

Ramazan davulundan büyük kıçı, maymundan beter bir tipi vardır emin olun.Ama ona bakmazlar.Başkasına hakaret yağdırırlar.Tabii sadece sosyal medyanın maskeli ortamında.Karşı karşıya gelseler “Aman Fahriye Hanım, ne kadar hoşsunuz, kilolar da pek yakışmış, aman aman ayağınızın suyunu içeyim” falan der bu dümbükler. O yüzden sanatçı hanımefendi hiç takmasın kafaya.Bu eziklere inat.Boy boy koysun fotoğraflarını.

ESİN ÖVET: FAHRİYE EVCEN’İN SON HALİ KADAR BAŞINIZA TAŞ DÜŞŞE

Bodrum tatili dönüşü Fahriye Evcen’i havaalanında görüntülemiş haberci arkadaşlar. Bir internet sitesi de Fahriye Evcen’in son hali şok etti. Kilolarıyla tanınmaz halde” diye de haber yapmış. Ardından bazı sosyal medya kullanıcıları dalga geçmiş.

Pes diyorum ben de size pes. E be insafsızlar. E be saygı, sevgi, aile bilmez canavarlar. Kadın daha yeni doğum yaptı.Dört ay olmuş dört.Ayıp be!Yeter. Çekin pis dillerinizi, pis gözlerinizi kadınlardan. Allah aşkına.Sizin hiç mi ailenizde bir kadın doğum yapmıyor. Sizin hiç bir ananız, bacınız, kardeşiniz yok. Bu nasıl bir ahlaksızlık. Bu nasıl bir terbiyesizlik.Gerçekten tiksiniyorum sizden.Gerçekten iğreniyorum.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu