Yerli Dizi

Familya rakiplerine direnemedi… Familya dizisi finali ne zaman?

FOX TV’nin yeni sezon dizisi Familya final yapma kararı aldı. Salı günü ekranlara gelen Familya dizisi rakipleri ile reyting savaşına direnemedi mi? Familya final bölümü yarın ekranlara gelecek ve Familya’nın ekran serüveni sona eriyor.

Salı günü ekrana gelen diziler arasında var olma yarışında Familya havlu attı. Anne, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Gülümse Yeter, Yüzyıllık Mühür ve Hayat Şarkısı dizileri ile aynı gün yayınlanan Familya özellikle pastadan en büyük payı alan Anne ve EDHO ile kozlarını paylaşamayınca final yapma kararı verdi.

Familya, en son yayınlandığı 15 Kasım Salı akşamı AB’de 90.sırada yer bulabildi. Total’de ise ilk yüze giremedi.

Fox TV ekranlarındaki yaklaşık 2,5 aydır yer alan Familya dizisinin final bölümünde neler yaşanacak? İşte Familya final bölümü özeti ve fragmanı…

Babasının hastalığını öğrenen Ateş, bu ağır gerçeğin altında ezilir. Yıllar sonra aynı çatı altında gülümsemeyi öğrenen familya, her şeyin değişeceğinden habersizdir. Toprak’ın galibiyetiyle travma yaşayan Vedat, Casim’in kariyer planlarını tepetaklak edecek bir komedinin içine düşer. Hayat hızla akıp giderken, herkesin zamanla ödeşme şekli farklı olacaktır. Büyük sona adım adım yaklaşan Yaşar Beyoğlu’nun verdiği karar herkesin kaderini belirler. Beyoğlu familyası için mutlu bir son mümkün müdür? Yoksa mutluluk, tozlu kitaplarda saklanan eski bir masal mıdır?

Familya final bölümüyle 22 Kasım Salı saat 22.15’te FOX’ta!

 

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı