Magazin

Farah Zeynep Abdullah ‘estetik operasyon geçirdin mi?’ sorusuna ne cevap verdi?

Farah Zeynep Abdullah, Elle dergisine kapak oldu. TRT1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin başrol oyuncusu, son yıllarda ünlüler arasında moda olan estetik operasyonu geçirip geçirmediğini de açıkladı.

Son dönemde bağırsak mantarı ve ayağına giren cam nedeniyle sağlık sorunları yaşayan 31 yaşındaki oyuncu o dönem psikolojisinin bozulduğunu söyledi.

TRT 1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan Farah Zeynep Abdullah, Elle dergisine kapak oldu. Son dönemde bağırsak mantarı ve ayağına giren cam nedeniyle sağlık sorunları yaşayan 31 yaşındaki oyuncu, “Ayağım neyse de, bağırsak mantarıyla psikolojim de çok bozuldu o dönem” dedi.

Abdullah, “Kilo verince ‘ah yazık kilo al’, alınca da bir beğenmemezlik. Acayip bir baskı kuruluyor kadınların üzerine, sadece fiziği ve görüntüsüyle ilgili. Oysa sağlıklı ve mutlu olmamız değil mi önemli olan?” ifadelerini kullandı.

Estetik operasyonu geçirmediğini belirten oyuncu, “Gerçek olanı güzel buluyorum. Bir de dikkat ettim mesela annemin de benim de en beğendiğimiz kadınlar ve oyuncular, doğal haliyle yaş alanlar” şeklinde konuştu.

Hayvanlara deney yapan kozmetik markalarından gelen teklifleri kabul etmediğini söyleyen Farah Zeynep Abdullah, “Doğal ve faydalı olayım. Olacaksam öyle örnek olayım, çünkü ister istemez örnek oluyorsunuz, ün bir güç” açıklamasını yaptı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu