Dizi TVYerli Dizi

Farah Zeynep Abdullah o diziye transfer oluyor!

Ekranların sevilen simalarından olan Farah Zeynep Abdullah yeni dizi projesiyle izleyenleri şaşırtacağa benziyor. Geçtiğimiz sezon reyting kategorisinde beklenileni veremeyen Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezona bomba gibi gelmeye hazırlanıyor. Farah Zeynep Abdullah’ın IV. Murat kadrosuna dahil olduğu söylentiler arasında yerini aldı. Yeni sezona sürpriz isimlerle gelmeye hazırlanan dizinin adının ise Muhteşem Yüzyıl IV. Murat olacağına dair söylentiler kulislerde konuşulmaya başlandı. Farah Zeynep Abdullah’ın bu projeye imza attığı şimdiden konuşulmaya başlandı. Diziyle ilgili tüm detayları Medyabey.com’da bulabilirsiniz. 

Uzun zamandır ekranlarda görülmeyen genç ve güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın Muhteşem Yüzyıl Kösem ekibine dahil olacağı konuşulmaya başlandı. Daha önceleri Beren Saat’in projede Kösem Sultan’ın yaşlılık halini canlandırmak istemediği, bu sebeple yeni sezonda yer almayacağı sıkça dile getirilmişti. Bu sebeple Tims Yapım’ın Kösem rolü için Nurgül Yeşilçay’la görüştüğü söylenmişti. Nurgül Yeşilçay ise bu iddiaları yalanmamıştı. Dizinin yeni sezonunda neler olacağı merak konusuyken Farah Zeynep Abdullah’ın projeye dahil edilmek istendiği söylentileri heyecan verdi. Projenin 4. Murat konseptini ele alarak devam edeceği söyleniyor. Ayrıca 4. Murat rolü için Metin Akdülger ile anlaşıldığı gelen bilgiler arasında.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM HANGİ KANALDA YAYINLANACAK

İlk sezonunda beklenileni veremeyen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin Star TV’de yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Yeni gelen bilgilere göre dizinin Star TV’de devam edeceği konuşulmaya başlandı. Henüz bu iddialar doğrulanmadı.

NURGÜL YEŞİLÇAY İDDİASI

Dizinin yeni sezonunda Kösem Sultan rolü için Tims Yapım’ın Kösem rolü için Nurgül Yeşilçay’la görüştüğü konuşulmaya başlandı. Ünlü oyuncu bu iddiaları yalanmadı. Fakat bu konuya ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı