Magazin

Farah Zeynep Abdullah ve Şehrazat sosyal medyada fena kapıştı!

Ünlü besteci ve söz yazarı Şehrazat, sosyal medyada ortaya çıkan 'Global Call' adındaki yardım çağrısına karşı olduğunu söyledi. Şehrazat'a tepki gösteren Farah Zeynep Abdullah aldığı yanıtla şoke oldu.

Türkiye’de son günlerde çıkan ve durdurulamayan orman yangınları yüzünden başlatılan #HelpTurkey paylaşımları ünlüleri ikiye böldü. Bazı ünlüler bu paylaşımlara destek verirken bazı ünlüler ise rahatsız oldu.

“ÇOK AĞRIMA GİTTİ”

Ünlü besteci ve söz yazarı Şehrazat “Bu yardım çağrısı çok ağrıma gitti. Vatanım bu acziyete düşecek ülke değildi. Onun için o yardım çağrısını paylaşmayacağım” dedi.

“HAYVANLAR VE DOĞA PERİŞAN…”

Ünlü isme yanıt oyuncu Farah Zeynep Abdullah’tan geldi. Güzel oyuncu, “Hayvanlar, doğa perişan, onur için yaşamak ne alaka” diye sordu.

“VATANIN ONURUNU KORUMAKTAN NE ANLARSINIZ?”

Genç oyuncu Şehrazat’tan ilginç bir yanıt aldı. Şehrazat bu tepkiye “Siz ne anlarsınız vatanın onurunu korumaktan. Siz kim bana bunu yazmak kim? Ne iş yaparsınız bile bilmem” dedi.

Farah Zeynep Abdullah’ın kendisinden 37 yaş büyük Şehrazat’a karşı kullandığı ifadeler sosyal medyada gündem oldu.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu