Medya

Faruk Bildirici, Hürriyet’e isyan etti: Bu kadarı ayıp artık!

Hürriyet Gazetesinde 4 ay önce işten çıkarılan okur temsilcisi olarak görev yapan Faruk Bildirici, eski gazetesi Hürriyet’e adeta isyan etti. Bildirici, adının hala İnternet sitesinde durmasını değerlendirerek, “okurlardan hala mektup geliyor..” diye yazdı.

Hürriyet Gazetesinde 4 ay önce çıkartılan okur Temsicisi Faruk Bildirici adının hala İnternet sitesinde durmasına isyan etti: Bildirici itirazını sosyal medyadan şöyle duyurdu :

“BU KADARI AYIP ARTIK!”

Hürriyet’ten atılmamın üzerinden dört ay geçti ama hâlâ internet sitesinde “OKUR TEMSİLCİSİ” görünüyorum. Defalarca e-posta gönderdim, telefonla aradım, olmadı. Bir de buradan sesleniyorum; Ey Hürriyet adımı sitenizden çıkarın.”

Faruk Bildirici okurlardan hala o köşede yayınlanacak düşüncesiyle mail adresine mektup gönderenler olduğunu da belirtti..

YAYIN İLKELERİNİN DURMASI DA ANLAMSIZ

Faruk Bildirici daha sonra bir açıklama daha yaparak Yayın ilkelerinin de artık orada kalmasının anlamsız olduğunu belirtti

“Zaten orada fazla olan sadece benim adım değil, “YAYIN İLKELERİ” nin kalması da anlamsız. Doğan Grubu zamanında hazırlayıp uygulamaya çalıştığımız ilkeleri de kaldırsanız daha uygun olacak.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu