Magazin

Fas damadı olan ünlü oyuncu Murat Yıldırım şaşalı bir düğünle evlendi

Mütevazılığı ile bilinen Murat Yıldırım Faslı sunucu İmane Elbani ile dün şaşalı bir düğünle dünya evine girdi. Hayranları Murat Yıldırım’ın Fas’lı hanımını kıskandığını belirten mesajları sosyal medyadan paylaşmaya devam ediyor. Kız istemeden itibaren, nişan, kına gecesi ve düğün sürecinde tam bir şaşa içinde görkemli törenlerin yaşandığı evlilik süreci dün gece yine Fas törelerinin ağırlıklı olduğu bir düğünle tamamlandı. Ünlü oyuncu Murat Yıldırım evlendi…

Faslı kadınlar gelin hanım İmane Elbani için “Ortadoğu’nun en yakışıklı oyuncusu ile evlendi” yorumları yapıyor. “Hayatımın aşkını sonunda buldum.” diyen Murat Yıldırım dünyaevine girdi.

Dün akşam Faslı güzel Elbani ile hayatını birleştiren Murat Yıldırım’ın ikinci evliliğindeki törenlerde mutlu olduğu gözlendi.

Altı yıl evli kaldığı Burçin Terzioğlu’ndan iki yıl önce boşanan Murat Yıldırım’ın düğünü Taksim’deki CVK Otel’de, pekçok ünlünün de katıldığı muhteşem bir törenle gerçekleştirildi.

Yıldırım “Evlilik süreci hızlı gelişti?” sorusuna;  “Bizim için biraz süreci var. O süreçten sonra karar alıp, evlendik. Mutluyuz. Hayatımın aşkını sonunda buldum” şeklinde cevap verdi. Murat Yıldırım düğünden bir gün önce de Fas usulü kına gecesi için sorulan soruya “İlk defa onların kültürüyle karşılaşmış oldum. Değişik ve güzel bir duyguydu” şeklinde yanıt verdi.

Başa dön tuşu