Televizyon

Fatih Altaylı, Fatih Terim’e ateş püskürdü: Defolun gidin!

Fatih Altaylı, Euro 2016’da tüm dünyada hayal kırıklığı yaratan, 500’er bin Euro prim alan A Milli Takım futbolcuları ve teknik adam Fatih Terim için ağır ifadeler kullandı. Fatih Altaylı,“Ay’a roket mi yolluyorsunuz be şerefsizler” diye konuştu.

Fransa’da düzenlenen Euro 2016’da Hırvatistan ve İspanya karşısında kötü futbol sergileyen Milli Takım, Çek Cumhuriyeti’ni 2-0 mağlup etmesine rağmen turnuvadan elenmekten kurtulamamıştı. Bu sonuca rağmen turnuvaya kadar aldıkları primlerle gündeme gelen Milli Takım’da futbolcular ve teknik adam Fatih Terim, kıyasıya eleştirilmeye devam ediyor.

Fransa 2016’da yaşanan bu gelişmeleri Bloomberg TV’de Fatih Kuşçu’nun programında yorumlayan Fatih Altaylı,  canlı yayında Fatih Terim ile ilgili oldukça sert ifadeler söyledi. Altaylı, Fatih Terim’in eleştirilmeye tahammülü olmadığının altını çizerek; “Bu üstten bakan, eleştiri kabul etmeyen tavır nedir? Hadi bir kişiye ülke olarak katlanıyoruz mecburen… Ama bu nedir? Yok hesap soracağım falan…” diyerek devamında ağır sözler söyledi.

“AYA ROKET Mİ FIRLATIYORSUNUZ BE ŞEREFSİZLER!”

“Oyuncuları nasıl görüyorsunuz” sorusu üzerine, Altaylı, “Bizim Milli Takım kadar duran, bizim Milli takım kadar yan pas geri pas yapan ve bunun sonucunda da pres yeyip sürekli top kaptıran başka takım ben görmüyorum. Turnuvanın uzak ara en kötü takımı Türkiye.. Türkiye’ye benzer kötülükte başka bir takım daha yok. Türk halkı sonuç odaklı değil. İspanya’ya yenilebiliriz.Türk halkı kötü ve onursuz oynamaya kızıyor. ”Sen kimsin ki bana laf söylüyorsun”a kızıyor. Siz kimsiniz ya.. Defolun gidin. Asgari ücret 400 dolar. 500 bin euro prim alacaksın. Sonra da eleştiririz. Özür dilersin . Hem suçlu hem güçlü. ”Hatalıyız. İstifa ediyorum. Milli Takıma bir daha gelmiyorum” dersin eyvallah ama tepede horozlanırsan kıçın tavana kadar giderse kızarım. Sonra yarım milyon lira prim alacaksın. Aya roket mi fırlatıyorsunuz be şerefsizler. siz kimsiniz kardeşim.” şeklinde konuştu.

Canlı yayınlanan programda Fatih Altaylı’nın Milli Takım konusunda baştan sona oldukça kızgın bir ruh hali içinde olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu