Medya

Fatih Altaylı, Hıncal Uluç’un hatasını affetmedi… Bu kez Uluç’a ayarı Altaylı verdi!

Sabah’ın usta kalemi Hıncal Uluç, hem kendi gazetesine ve yayın gurubuna hem de medyanın geneline yaptığı eleştirilerle dikkat çekiyor. Uluç, medyanın önde gelen isimlerine direk adres göstererek verdiği ayarlarla gündeme gelirken Altaylı, usta kalemin bu kez baltayı taşa vurduğunu yazdı. Fatih Altaylı, herkese ayar vermesiyle bilinen duayen isme bu kez kendisi ayar vermeyi ihmal etmedi.

Fatih Altaylı, HaberTürk’te “Uyarı” başlıklı yazısında Uluç’un Hasan Şaş’ın Fatih Terim’in yardımcılığından istifa ettiğini bilmediğini yazdı.

İşte, Fatih Altaylı’nın Hıncal Uluç’a yazdığı o konuşulacak yazısı:


Sevgili Hıncal Uluç sürekli medyamıza ayar verir.
Genelde de haklıdır.
Ama bugün de çırak ustaya ayar versin.
Hıncal Abi, Hasan Şaş niye düşünüp de Fatih Terim’i uyarmadı demeye getirmişsin.
Hıncal Abi, söyler misin bana Hasan Şaş, Terim’i nasıl uyarsın, nasıl söylesin?
Telefonla mı, mektupla mı, e-maille mi?
Hasan Şaş, Galatasaray teknik ekibinden istifa edeli 1 ay falan oldu.
Uzaktan uyarması kolay değil.
Haberin olsun!

HINCAL ULUÇ NE YAZMIŞTI?

Uluç, bugünkü “Sorun, Terim’in Belhanda kafasında” başlıklı yazısında Fatih Terim’e Belhanda üzerinden yüklendi. Uluç yazısının sonunda  Fatih Altaylı’nın atıf yaptığı şu ifadeleri kullandı:

“Bilinçaltı nefreti öylesine büyüktü ki, tam 5 oyuncu değişikliği hakkı kullanılırken, takım lidersiz ve Muslera’nın sakatlanmasıyla üstelik kaptansız kalırken bile, Fatih Hocam’ın aklına Selçuk gelmedi..
Bunca kumarı oynarken, göle “Ya tutarsa” diye Belhanda mayası atarken bile “Yahu bu şansı asıl Selçuk’a verelim” diye düşünmedi.
Peki Hasan Şaş ve Ümit Davala da mı düşünemediler ve hocalarına öneremediler?.
Güldürmeyin beni. Orada o maaşlarla bulunmalarının tek sebebi, Fatih Hocam’ın her dediğine kafa sallamak olan adamlar yapacak bunu ha!??”

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu