Medya

Fatih Altaylı ile Ahmet Hakan polemiği büyüyor… “Ne bu ego be!”

Habertürk yazarı Fatih Altaylı ile Hürriyet yazarı Ahmet Hakan arasındaki uçak tartışmasında polemik büyüyor. Fatih Altaylı, “Erdoğan’ın uçağına binmem” diyerek binen Ahmet Hakan’ı eleştirmiş Hürriyet yazarından cevap olarak “Hadi len oradan” cevabını almıştı. Fatih Altaylı polemikte ısrarcı tavrını sürdürdü…Şimdi gözler yeniden Ahmet Hakan’ın vereceği cevapta…

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, ‘Erdoğan’ın uçağına asla binmem’ diyen ve geçtiğimiz günlerde binen Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’ı eleştirmişti. Ahmet Hakan’dan cevap gelmişti.Hakan, Altaylı’ya “Taraftarlarından herhangi biri uçağa davet edilse “Cumhurbaşkanı çok müthiş bir açılım yaptı” diye yorumlayacak ne kadar gazeteci ve siyasetçi varsa, uçağa davet edilen ben olunca… “Yalaka” falan diye hakaretler yağdırıyor. Ben de ne yapıyorum? Tabii ki “Hadi len oradan” deyip de geçiyorum. ” demişti.

ALTAYLI’DAN AHMET HAKAN’A “RELAKS” ÇAĞRISI

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’a bugünkü köşesinden yanıt verdi. Altaylı, “Lafının altında kaldın. Debelendikçe daha çok pisliğe bulaşacaksın. ” ifadelerini kullandı.İşte Altaylı’nın bugünkü yazısından ilgili bölüm:

Relaks Ahmet, relaks

Ahmet Hakan susup oturacağına, millete posta koymaya kalkışmış. Lafımın üzerinden çok geçti, kıl oldu tüy oldu Davutoğlu emekli oldu gibi birtakım saçmalıklar öne sürerek kendisini eleştirenlere posta koymuş.

Aman be kardeşim.

Ne bu ego be. Ama gerek yok yırtınmana. Herkes hata yapar, herkesin ağzından çıkmaması gereken bir laf çıkabilir. Herkes bazen tükürdüğünü yalamak zorunda kalabilir. Sen de bırak bu kompleksli, egosuna yenik düşmüş adam tavırlarını. Otur adam gibi, de ki; “Yahu bir laf ettim ama arkasında duramadım. Ne deseniz haklısınız. Başkası yapsa ben de onunla alay ederdim. Ben yaptım siz de haklı olarak benimle dalga geçiyorsunuz. Ne yapalım, bu da bana ders olsun”. Bunu de ve kurtul. Çünkü lafının altında kaldın. Debelendikçe daha çok pisliğe bulaşacaksın. “Halt ettim” de kurtul. Bu kadar egoya gerek yok. Rahat ol biraz.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu