Magazin

Fatih Altaylı’dan Çağla Şikel’e mayolu fotoğraf ayarı!

Ünlü manken-sunucu Çağla Şikel, yaz tatilinde çekilen mayolu fotoğraflarının gazete ve televizyon kanallarında haber olarak yayınlanmasının ardından sosyal medya hesabı üzerinden kendisine hakaret ve küfür edip, tehdit savuran 12 Instagram kullanıcısını savcılığa şikayet ederek gündeme gelmişti. Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Çağla Şikel’i tavrı konusunda eleştirdi.

ALTAYLI’DAN ŞİKEL’E: ÇÖZÜM YARGIDA DEĞİL AKILDA

Fatih Altaylı, ” O fotoğrafları koymayacaksınız!” başlıklı yazısında “Çağla Şikel Hanımefendi, sosyal medya hesabına koyduğu bikinili fotoğrafından ötürü kendisine hakaret eden takipçileri hakkında savcılığa şikayette bulunmuş. Hayatımda daha zırva bir şikayet görmedim.” diye yazdı.

Fatih Altaylı, Instagram takipçilerini savcılığa şikayet eden Çağla Şikel’le ilgili şunları yazdı:


 

Sen halka açık bir sosyal medya hesabı kullanırsan, oradaki takipçi sayısı ile övünüp o takipçi sayısı üzerinden gelir sağlamaya yönelik işler yaparsan, oraya da kiminin beğenip kiminin beğenmeyeceği fotoğraflar koyarsan tüm bunlara hazırlıklı olmalısın.

Sosyal medyanın gerçeği böyle bir şey çünkü.

Elbette kimseni kimseye hakaret etme hakkı yok ama bu hakaretlerden bu kadar rahatsız olacaksan ve bunu dava edip yargıyı bir de bunlarla oyalayacaksan oraya o fotoğrafları koymayacaksın ya da hesabını kapalı tutacaksın.

Çözüm yargıda değil akılda.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu