Medya

Fatih Altaylı’nın 400 bin lira maaş iddiasına Ersin Düzen’den cevap

Fatih Altaylı’nın Bloomberg TV’de TRT sunucu-spikeri Ersin Düzen’le ilgili TRT’den 400 bin, Türkiye Futbol Federasyonu’ndan da 100 bin lira maaş alıyor iddiasına Ersin Düzen’den cevap geldi. Ersin Düzen, Fatih Altaylı’nın yaptığı açıklama eğer doğruysa, bunu ispatlayabilirse bundan böyle Türkiye’de hiçbir ekranda olmayacağını söyledi.

Fatih Altaylı’ya hitap eden Ersin Düzen, “Fatih Altaylı eğer iddiasını ispat ederse kendisinin hiçbir ekrana çıkmayacağını dile getirerek “peki Fatih Altaylı bunu ispatlayamayacaksa ne yapacak? diye sordu.

Ersin Düzen, TRT Spor ekranından yaptığı açıklamada, Ersin Düzen: “Fatih Altaylı benim için ayda TRT’den 400 bin TL, TFF’den 100 bin TL maaş alıyor diye iftira attı. Yeter artık! İspatla, bir daha ekranlar benim yüzümü görmeyecek. Eğer ispatlayamazsan sen ne yapacaksın? Ben namusumla, lekem olmadan yaşadım bu ülkede. Burama geldi! Sürekli insanlar birbirine iftira atıyor. Meslek kariyerim sona erecek olsa bile bu konuşmayı yaptım. Bende yürek var! Çünkü benim alnım açık. Hadi bakalım iftirayı ispatlayamazsınız siz ne yapacaksınız?”

İşte Fatih Altaylı’nın Ersin Düzen’le ilgili flaş iddiasına Düzen’in “Fatih Altaylı’ya cevabımdır” notuyla verdiği cevap:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Fatih Altaylı’ya cevabımdır!

Ersin Düzen (@ersinduzen)’in paylaştığı bir gönderi ()

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu