Yerli Dizi

Fatih Altaylı’nın ‘Buket Aydın, Habertürk TV’de olamayacak’ sözüne Buket Aydın’dan jet yanıt

Kanal D Ana Haber spikerliğine geçtiğimiz haftalarda veda eden Buket Aydın, sosyal medya hesabından Eylül ayında yeniden ekranda olacağını duyurmuştu. Buket Aydın’ın bu duyurusundan sonra bir medya sitesinde Aydın’ın Habertürk ile anlaştığı iddia edilmişti. Fatih Altaylı, bu iddiayı net bir dille yalanladı.

TWITTER’DA GARİP RESTLEŞME

“Buket Aydın, Habertürk TV ile anlaştı” iddiaları üzerine Fatih Altaylı sosyal medya Twitter hesabından bir açıklama yaparak “Soranlar için söyleyeyim. Buket Aydın ın Eylül ayında izleyicileri ile buluşacağı kanalın Habertürk ya da Ciner grubundaki herhangi başkanbir kanal olmayacağını söyleyebilirim. Yalan yazmak bazı internet sitelerinin alışkanlığı haline gelmiş.” diye yazdı.

Fatih Altaylı’nın bu açıklamasının hemen sonrasında bu kez Buket Aydın’dan Altaylı’ya cevap niteliğinde bir paylaşım geldi. Aydın,  “Rica ediyorum ağzımdan kurum ismi çıkmadan bir yerle anlaşmışım gibi haberler yapmayın. Çünkü ne yazık ki siz böyle yapınca o kurumlarda sadece yazan çizen ve “her hangi bir yönetim görevi olmayan” şahıslar gündeme gelmeyi özledikleri için benimle alakalı paylaşımlar yapıyor.” şeklindeki paylaşımın ardından ilginç bir gelişme yaşandı.

Fatih Altaylı’nın, Buket Aydın’la ilgili paylaşımını silmesi dikkatlerden kaçmadı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı