Medya

Fatih Ertürk’ün Halk TV isyanı…”Hukuki mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim!”

Kısa süre önce Ankara bürosunu kapatan Halk TV’de işten çıkarmalar devam ediyor. Bu kez de kanalda deneyimli sunucunun işine son verildi.

Geçtiğimiz ekim ayında Ankara Haber Merkezi’nde çalışanların işten çıkartılıp Ankara bürosunu kapatma kararı alan Halk TV’de deneyimli sunucu Fatih Ertürk’ün işine son verildi.

Halk TV’nin Ankara stüdyosunda Günün Raporu programını sunan Ertürk, twitter hesabından sitem dolu bir paylaşımda bulundu.

Ertürk, “8 yıl önce Gezi Parkı direnişiyle başlayan Halk Tv yolculuğum Ankara bürosunun kapatılmasının ardından bugün sona erdi.” dedi.

“SONUNA KADAR HUKUKİ MÜCADELEMİ SÜRDÜRECEĞİM”

Yasal haklarının verilmediğini ima eden Ertürk, “Haklı mücadelemi sürdürmek için yeniden birlikte olacağız. Alamadığım yasal hakları alabilmek için sonuna kadar hukuki mücadelemi sürdüreceğim. Bilmenizi istedim.” ifadelerini kullandı.

Ertürk, Halk TV’nin Ankara’daki son yayınında yer almıştı. Kapanış konuşmasını yapan Ertürk, “Size Ankara stüdyolarından son kez sesleniyorum. Bizim için son program olacak. Ankara bürosu kapanıyor ve İstanbul’a taşınıyor. Bu program da İstanbul’a gidecek ve orada yapılacak” ifadelerini kullanmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu