Yerli Dizi

FATİH HARBİYE NEDEN SHOW TV’YE TRANSFER OLDU?

İlgiyle izlenen ve oldukça tutulan Fatih Harbiye dizisinin Show TV’ye transferi sessiz sedasız gerçekleşti. Dizinin bundan sonraki bölümü cumartesi günü Show TV’de yayınlanacak.

Ancak sevilen dizinin neden Show’a geçtiği, Fox TV’nin izlenme oranları yüksek olan Fatih Harbiye’yi kanalda tutmak için çaba gösterip göstermediği anlaşılamamıştı.

Kulislerde konuşulanlara göre Fatih Harbiye’nin yapım şirketi Koliba film yüksek izlenme oranlarına dayanarak dizinin bölüm başı fiyatını arttırmak istedi. Fox TV Genel Müdürü Pietro Vicari ise yapım şirketinin bu taleplerini hep geri çevirdi.

Sonrasında Show TV’nin devreye girmesiyle Koliba Film diziden kazanmayı düşündüğü rakamı Show TV’den alma imkanına kavuştu.

Sevdaluk dışında yeni dizilerinden istediği sonucu alamayan Show TV için böyle bir operasyon kaçınılmaz bir hal alınca tutmuş diziye yönelme hamlesi Koliba Film’inm de işine yaramış oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu