Medya

Fatih Portakal, Fox TV’den istifası hakkında neler söyledi?

Medya camiası FOX Ana Haber Bülteni Spikeri Fatih Portakal’ın istifasını konuşmaya devam ediyor. Kanal yönetiminin yazılı açıklamasının ardından Fatih Portakal’dan beklenen açıklama geldi.

FOX Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal görevinden istifa ederek, emeklilik kararı aldı. FOC Türkiye yönetimi, gündeme bomba gibi düşen haberin ardından yazılı bir açıklama yaparak, Portakal’a teşekkür etti.

FOX Türkiye’nin açıklamasının ardından kişisel sosyal medya hesabından açıklama yapan Fatih Portakal, şu ifadeleri kullandı:

“10 yıldır gurur duyarak calışıp, birlikte keyifle yol aldığim @foxhaber
’den kendi tercihimle ayrılmaya karar verdim. Sadece,“Ne yapmak istiyorum?”sorusunun cevabını aradım. İçsel devrime ihtiyacım vardı. Kariyer, tanınmışlık, kazanç vazgeçilebilecek şeylerdi…

Başta sağlık, dinginlik, huzur ve aile ise insanın yaşam nedeni. Karari bu kadar net verdim. Bu yıl ve belki sonrasında toprağin sakin ritminde yaşayıp ruhumu ve bedenimi dengeleyeceğim. Tabiatla olabildiğince bütünleşip kıymetini bilerek yaşam süreceğim. Kalın sağlıkla.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu