Medya

Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya mı cevap verdi: ‘Herkes senaryo yazıyor!’

Fox TV Ana Haber Spikerliğinden sürpriz bir şekilde istifa eden Fatih Portakal, istifasıyla ilgili Youtube kanalından “herkes senaryo yazıyor” dedi. Portakal’ın bu sözleri İsmail Küçükkaya’ya bir çeşit cevap olarak yorumlandı.

Fox TV’den ayrılan Fatih Portakal çiftliğe yerleşti. Portakal, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla Youtube kanalı açtığını duyurmuştu. Portakal yaptığı bir yayında hakkında söylenenlere yanıt verdi.

Portakal yaptığı yeni açıklamada “Biraz kendimden bahsedeyim dedim. Kimilerine göre çok senaryoların üretildiği ayrılış sürecim oldu ama onu konuşmayacağım. Herkesin kafasına göre bir düşüncesi var. Ne derece doğru ben biliyorum. Bugünün konusu bu değil. Ayrılmaya karar verirken bir cümle kurmuştum. Toprağın ritminde yaşam diye… Onu anlatmak istiyorum” dedi.

BU SÖZLER İSMAİL KÜÇÜKKAYA’YA MI?

Portakal’ın bu sözleri eski çalışma arkadaşına bir gönderme olarak algılandı. İsmail Küçükkaya daha önceki açıklamasında “Kendiliğinden bırakmaz insan. İklim meselesi. Karşı karşıya kaldığımız baskı onu yıldırdı” demişti.

Fatih Portakal açıklamasının devamında ise şunları söyledi: “Toprağın ritminde yaşayacağım, dedim, herkes kendince bir şey söyledi. İyi de tespitleri, yazıp çizdikleri senaryolar doğru muydu? Onları okuduğumda sadece tebessüm ettim. O kadar!”

‘BENİ SOKMAK İSTEDİKLERİ KALIBI…’

Portakal yaşadığı şehir hayatından bunaldığını da söyleyerek “Ben biraz huzurlu olmayı koca şehrin içinde daha fazla olmak istemiyorum. O kalıbın dışına çıkmak istedim. Beni sokmak istedikleri o kalıbı darmadağın etmek istedim toprağın hükmünde olmak istedim” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu