Medya

Fatih Portakal sonrası Fox Ana Haber spikerliği için kimlerin adı geçiyor?

Fox TV Ana Haber Spikeri Fatih Portakal’ın kanaldan ayrıldığı yönünde çıkan haberlerin şoku devam ediyor. Portakal’ın sonrasında kanalın ana haber spikerliği için adı geçen muhtemelen 4 isim gündeme geldi.

Fatih Portakal’ın çalıştığı kanaldan istifa ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Portakal’ın neden istifa ettiği merak konusu olurken “Yerine kim geçecek?” sorusuna yanıt aranmaya başlandı.

FOX TV’nin ana haber sunucusu Fatih Portakal’ın istifasını verdiği iddia edildi. Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk’ün tüm ikna çabalarına rağmen kararından dönmeyen Portakal’ın eşi Armağan Portakal ile Seferihisar’da tarım yapacağı belirtildi. Gündeme bomba gibi düşen haber sonrası medya

Gündeme bomba gibi düşen haber sonrası medya kulislerinde FOX TV’de haberleri kim sunacak sorusu sorulmaya başlandı.

Medya kulislerinde Fatih Portakal’ın yerine geçmesi olası 4 isim var;

– İsmail Küçükkaya

– Selçuk Tepeli

– Deniz Zeyrek

– Cüneyt Özdemir

İKNA ETMEYE ÇALIŞIYORLAR
Öte yandan gelen bilgilere göre; kanal yönetimi Portakal’ı ikna etmeye çalışıyor. Portakal’ın ise, ikna çabalarına karşı, “Yorulduk, bırakıyorum artık. Yeter bu kadar” dediği öğrenildiği ve geri dönmemekte kararlı olduğu öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu