Medya

Fatih Portakal ve Ekrem İmamoğlu’nun geçmişte yolları nasıl kesişti?

Fox TV Ana Haber Spikeri Fatih Portakal ile Ekrem İmamoğlu'nun geçmişte üniversite yıllarında aynı evi paylaştıkları ortaya çıktı.

Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul’da seçimleri kazanan Ekrem İmamoğlu ile FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’ın geçmişte yollarının kesiştiği ortaya çıktı. İkilinin üniversitede aynı sınıfta okuduğu hatta ev arkadaşı oldukları ortaya çıktı. İmamoğlu ve Portakal’ın birlikte çekilen fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu.

ÜNİVERSİTEDE AYNI EVİ PAYLAŞTILAR

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu olan CHP’li Ekrem İmamoğlu ile Fatih Portakal’ın üniversite yıllarında bir süre aynı evi paylaştıkları öğrenildi.

FATİH PORTAKAL İMAMOĞLU’NU ZİYARET ETMİŞTİ

Ekrem İmamoğlu, CHP’den Beylikdüzü’ne belediye başkanı olduğu dönemde, onu ilk ziyarete gidenlerden biri Fatih Portakal olmuştu. İmamoğlu ile Portakal, makamda hatıra fotoğrafı çektirmişti.

Bugün o fotoğraflar, sosyal medyanın ilgi odağı oldu.

2013 YILINDA ÖDÜL VERMİŞTİ

Öte yandan bir sitenin düzenlediği “2013 Yılın En İyileri” ödül törenine katılan dönemin Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fatih Portakal’a ödül vermişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu