Medya

Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya Fox TV’den ayrılıyor mu?

Yeniçağ gazetesinin usta TV yazarı Burhan Ayeri, köşesinde ilginç bir iddiayı dile getirdi. Ayeri, Fox TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal ile kanalın sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya’nın kanaldan ayrılabilecekleri ihtimalini yazdı.

Fatih Portakal, geçtiğimiz günlerde sezona ara verdiğini açıklamıştı. Burhan Ayeri’nin Portakal ve Küçükkaya’nîn FoX TV’den ayrılabilecekleri yönündeki iddiası çok konuşulacağa benziyor.

Fox TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, yaz sezonu nedeniyle ekrana bir süre ara verdiğini duyurdu.

Televizyon eleştirmeni Burhan Ayeri ise Yeniçağ‘daki köşesinde Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya ile ilgili bir iddiayı dile getirdi.

Ayeri’nin “Geri gelmeyen geçmişi hatırlamak” başlıklı yazısında ilgili bölüm şöyle:

“Bana göre, aylardır FOX TV’den ayrıldı, ayrılacak dedikoduları ayyuka çıkan Fatih Portakal’ın, kanalına veda ettiği icraata döküldü. Sonra bu, İsmail Küçükkaya ile birlikte kendi ağızlarından bildirildi. Ya da izne çıkarıldıkları anlaşıldı. Demek ki FOXTV’de bir şeyler oldu.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu