Medya

Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya’nın ekranlara döneceği tarih belli oldu

Fox TV ekranlarında Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya’nın mesailerine başlayacağı tarih merak ediliyordu. Bu soru cevabını buldu.

FATİH PORTAKAL VE İSMAİL KÜÇÜKKAYA 16 EYLÜL’DE FOX EKRANLARINDA

Türkiye’nin en iyi haber programını sunan Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya ikilisinin ekranlara dönüş tarihi netleşti. Bir süredir yaz dönemi tatiline çıkan ikilinin ne zaman ekranlara döneceği hayranları tarafından merak ediliyordu.

İkilinin ekranlara ne zaman döneceği merak edilirken İsmail Küçükkaya,resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşıma şu notu düştü: “Günaydın Türkiyem. Biz 16 Eylül’de dönüyoruz.” diyen İsmail Küçükkaya’nın tweetine binlerce beğeni yağınca Küçükkaya “Vay be. Ne kadar özlemişsiniz. Bilseydik… En azından bir iki hafta önce başlardık işe. Neyse arkadaşlar. Üzülmeyelim. Az kaldı. 16 Eylül’de başlıyoruz.”

Öte yandan ikilinin yeni sezon tanıtım videosu da dikkatlerden kaçmadı. Fox Haber Genel Yayın Yönetmeni Dpğan Şentürk, “Tatil bitti! Yeni yayın dönemimiz yeni bir sürprizle başlıyor😉” notuyla çekilen videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu