Medya

Fatih Portakal’dan Ekrem İmamoğlu’na dikkat çeken uyarılar

Fox TV Ana Haber Spikeri Fatih Portakal, bugün sosyal medya Twitter hesabından İBB Başkanlığına seçilen Ekrem İmamoğlu’na dikkat çeken tavsiyelerde bulundu. Portakal, kibir vurgusu yaparken zafer sarhoşluğuna yakalanmaması konusunda Ekrem İmamoğlu’nu uyardı.

EKREM İMAMOĞLU’NU TWITTER’DAN UYARDI

İşte, Fatih Portakal’ın Ekrem İmamoğlu’na yaptığı dikkat çeken uyarılar…

1- Geleceğe not: Arkadaşa hatırlama: Kutlarım #Eİmamoğlu Ve umarım; şeffaflık ve samimiyetinden vazgeçmezsin, hukuk yolundan ayrılmazsın, kula minnet ettirmezsin, vicdanını köreltmezsin, zafer sarhoşluğuna kapılıp kibirlenmezsin, umarım öfken aklının önüne geçmez..

2- Umarım verdiğin sözlerin bir çoğunu yerine getirip yapamadıkların için bahane yaratmazsın, yurttaşlarin arasında olmaktan vazgeçmezsin, kimseleri kutuplaştırmazsın, senden önce pek çokları gibi aklımızla dalga geçmezsin…

3- Umarım değiştirilmezsin, politbüro izlenimini silemeyen partinin çarklarına sen de uymazsın, umarım gelişimin değişimde olduğunu aklından çıkarmazsın, cesaretini yitirmeyip umut olarak görülmeye devam edersin ve umarım seni tanıdığım yıllardaki gibi aynı kalmayı başabilirsin…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu