Medya

Fatih Portakal’dan İmamoğlu’nun küfür skandalıyla ilgili ilginç yorum

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Ekrem İmamoğlu’nun İBB Meclisi’nde AK Partili Mehmet Akif Aşıkkutlu’ya küfür etmesi olayına ilgisiz kalmadı. Portakal, önceki gün de ulaşım zammını eleştirmiş ve yapılan yüzde 35’lik zam için ‘insafsızca’ ifadesini kullanmıştı.

FATİH PORTAKAL’DAN KÜFÜR TEPKİSİ

İBB Meclisi’nde küfür krizi yaşandı. Fatih Portakal da İmamoğlu’nun AK Parti Meclis üyesi Mehmet Akif Aşıkkutlu’ya küfrünü gündeme getirerek, bunun kabul edilebilecek bir şey olmadığını söyledi.

“BÖYLE HAKKI YOK”

Portakal konu hakkında, “Neticede kimse kimseye hakaret edemez. Böyle bir hakkı da yok. Hele hele siyasetçilerin, hele hele insanların farklı bir gözle baktıkları İmamoğlu profiline aykırı bir davranıştır bu.

“UMARIM SON OLUR”

Umarım bu son olur. İnsanlar öfkelerini kontrol etmek zorunda. Bu herkes için geçerli. Sadece beyefendi için değil. Benim için de herkes için de geçerli. Yönetenler için de. Hiçbir insan küfürü hak etmez, etmemelidir” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu