Medya

‘Fatih Portakal’ın yerine geçecek’ iddiasına Uğur Dündar’dan açıklama

Fatih Portakal’ın Fox Ana Haber anchormanliği görevini bırakmasının ardından Fox’un ana haber spikerliğine kimin geçeceği sorusu medyanın en flaş gündemi. Fatih Portakal’ın yerine Uğur Dündar’ın geçeceğine dair yapılan yorumlara Uğur Dündar’dan açıklama geldi.

Fatih Portakal’ın Fox TV’den ayrılması haberi gündeme bomba gibi düştü.

Fatih Portakal’ın yerine kim gelecek soruları akıllara gelirken, o koltuk için adı geçen isimlerden birisi de  Uğur Dündar’dı. Sosyal medyada yapılan bazı yorumlarda “Uğur Dündar, Fatih Portakal’ın yerine geçecek” yorumları yapılınca ünlü gazeteciden yanıt gecikmedi.

Halen Tele 1 izleyicisiyle buluşan Uğur Dündar, haberlerle ilgili bir açıklamada bulundu. Uğur Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:”Fatih Portakal’dan boşalan yere beni lâyık gören herkese çok teşekkürler. Ancak ben TELE-1 ailesinin üyelerinden biriyim ve bana güvenenleri yarıda bırakmayan bir karaktere sahibim. Kaldı ki çalıştığım SÖZCÜ gazetesi bir televizyon kurduğunda onu yükseltmek büyük hedefimizdir.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu