Medya

Fatih Portakal’ın yerine geldiği ileri sürülen Selçuk Tepeli’den Habertürk TV’ye flaş veda

Fox TV’den ayrılan Fatih Portakal’ın yerine gelen isim belli oldu. Fox Ana Haber Spikerliği için adı geçen Ciner Yayın Holding’de 18 yıldır görev alan Selçuk Tepeli, Habertürk’ten ayrılmasıyla ilgili bir açıklama yaptı.

Fatih Portakal’ın FOX ana haber sunuculuk görevini bırakmasının ardından yerine Selçuk Tepeli getirildi.

Habertürk TV’de ‘Gün Başlıyor’ programını yapan Selçuk Tepeli, canlı yayında kanalına veda etti.

Selçuk Tepeli kanaldan ayrılığı için “Benim için sevindirici bir şey olduğunu söyleyemem çünkü burası benim evim. Tarifi çok zor bir şey ama hayat da sürüyor. Mazi hep var ve önemli. Ben maziyle uzlaşmakta hiç zorluk çekmedim. Burası benim açımdan unutulmayacak bir yer. Burada 18 yılımı geçirdim. Ciner Yayın Holding beni terbiye etti. Çok şey öğrendim. Burada faydalı şeyler yaptık. Çok iyi işler çıkardık” dedi.

Tepeli, sunuculuğunu Serap Belet ile birlikte yaptığı programda izleyicilerine veda ederken duygusal anlar yaşandı. Ayrılığın kendisi için zor olduğunu kaydeden Tepeli,Ciner Grubu Başkanı Turgay Ciner, Ciner Yayın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ ile grubun yöneticilerine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Ciner Medya Grubu Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya’nın Ankara’dan, Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Kürşad Oğuz, Habertürk TV Ekonomi Müdürü Ebru Baki ve Serap Belet, Selçuk Tepeli’yi stüdyoda uğurladı.

SELÇUK TEPELİ KİMDİR?

1974 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine mastırını yaptı.

Medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliğini yapan Selçuk Tepeli, Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini yürüttü.

Habertürk TV’de Ceyda Karan’la birlikte Eksen adlı programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı’nın görevi bırakmasından sonra Habertürk gazetesinin genel yayın yönetmenliğini yaptı. Temmuz 2018’de Habertürk gazetesi kapandıktan sonra da bir süre Habertürk TV genel yayın yönetmenliğini yaptı. Birkaç ay önce bu görevi de bırakmış ve Habertürk TV’de Gün Başlıyor programında sunucu – yorumcu olarak görev yapıyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu