Medya

Fatih Portakal’ın YouTube kanalı açma hevesi kursağında kaldı

FOX Ana Haber Spikeri sosyal medya Twitter hesabından YouTube kanalı açtığını duyurmuştu. Ancak ilerleyen süreçte Fatih Portakal’dan yeni bir paylaşım geldi. Fox TV yönetimi şirket kuralları gereği Fatih Portakal’ın kanal açmasına izin vermedi.

FOX TV ŞİRKET KURALLARINA TAKILDI

Portakal bu yeni duruma “youtube kanalımı açtığım gün kapatmak değil, kullanmamak mecburiyetindeyim. Hayatin içinden bilgilendirme amaçlı bir mecra olacağını planlamıştım. Şirket kurallari gereği yapamayacağım bildirildi. Kural kuraldır. Bugün olamasa da gelecekte yaparım. Bilgilendirmek istedim.” şeklindeki paylaşımıyla açıklık getirdi.

Fatih Portakal, ayrıca kişisel Twitter hesabından YouTube kanalı açtığını duyurduğu twitlerini de sildi.

Fatih Portakal, YouYube kanalı açtığını “Artık Youtube’tayım. Sürprizlere hazır olun” başlığıyla çektiği videosuyla duyurmuştu. Portakal, ardından yeni bir tweet atarak, şimdilik Youtube kanalına bir çalışma yapmayacağını kaydetti.

Fatih Portakal, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Portakal, Youtube kanalı açtığını “Bugün güzel bir şey yapabilirsiniz. youtube kanalıma katılabilisiniz. Ya da bildiğinizi yapabilirsiniz.” ifadeleriyle duyurmuştu.

“Artık Youtube’dayım. Sürprizlere hazır olun” başlığıyla hazırladığı videoyu da paylaşan Portakal, ‘abone olun’ çağrısı yapmayı da ihmal etmemişti.

“Fatih Portakal” ismiyle açılan kanaldan daha önce de paylaşımlarda bulunan Portakal, Youtube’da artık daha aktif olacağını duyurdu. Ancak kısa süre sonra bir açıklama yapan Fatih Portakal, şimdilik youtube kanalını kullanmayacağını duyurdu.

İFatih Portakal konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“youtube kanalımı açtığım gün kapatmak değil, kullanmamak mecburiyetindeyim. Hayatin içinden bilgilendirme amaçlı bir mecra olacağını planlamıştım. Şirket kurallari gereği yapamayacağım bildirildi. Kural kuraldır. Bugün olamasa da gelecekte yaparım. Bilgilendirmek istedim. Ve bu yüzden önceden attığım 2 adet bilgilendirme twitini kaldırıyorum.”

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu