Spor

Fatih Terim’in Arda kararının perde arkasında ne var?

Euro 2016 finallerinin ardından Fatih Terim’le yaşadığı sorunlar sebebiyle kadroya alınmayan Arda Turan ile Fatih Terim arasındaki sorun, Türk futbolunun önde gelen isimlerinden birinin araya girmesiyle çözüldü.

KADRODA ARDA TURAN, BURAK YILMAZ VE SELÇUK İNAN DA VAR

Milli Takım’ın 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri I Grubu’nda 12 Kasım Cumartesi günü Antalya’da Kosova ile oynayacağı karşılaşmanın aday kadrosu açıklandı. Fatih Terim, EURO 2016’dan bu yana kadroya almadığı Arda Turan, Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Gökhan Gönül’ü bu kez milli takım listesine aldı.

ARDA TERİM’İ TEBRİK ETMEK İÇİN ARADI

Hürriyet gazetesinden Ali Naci Küçük’ün haberine göre, Terim’in bu kararında Arda Turan’la aralarında geçen telefon görüşmesi etkili oldu. Türk futbolunun önde gelen isimlerinden birinin ara buluculuğuyla Arda, Terim’i aradı. Sıcak geçen görüşmede Arda ikinci kez dede olan hocasını da tebrik ederken, Terim’e olan saygısını yineledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu