Magazin

Fatih Ürek’ten Demet Akalın’a sert sözler: “Tapılası bir kadın olmak istiyorsun ama değilsin!”

Haber Global’de Buket Aydın’ın konuğu olan ünlü şarkıcı Fatih Ürek, birbirinden ilginç açıklamaların altına imza attı. Ünlüler Fatih Ürek’in açıklamalarından adeta nasibini aldı. Ürek Mehmet Ali Erbil’e taş atarak Tiktok’tan para kazanmak şaklabanlık dedi. Demet Akalın da Fatih Ürek’in hışmına uğrayan ünlülerden oldu.

FATİH ÜREK’TEN DEMET AKALIN’LA İLGİLİ SERT AÇIKLAMALAR

Fatih Ürek, Buket Aydın’ın bir sorusu üzerine Demet Akalın’la 3 yıldır küs olduğunu söyledi. Ürek, “Demet Akalın, artık bir anne ve kendi dengelerini korumak zorunda. Bazen ne yapacağını bilemiyor.” dedi.

Akalın’ın kime güvenip kişme güvenmeyeceğini bilmediğini ifade eden Ürek, Demet Akalın’ın yanlış insanlarla temas halinde olduğunu söyledi.

FATİH ÜREK: “YANLIŞ İNSANLARIN GAZINA GELİYOR”

Yanlış insanların gazıyla kendisini şişirdiğini kaydeden Ürek, Demet Akalın’ın bu tavrının kendisine kaybettirdiğini iddia etti. Demet Akalın’ın özünde iyi bir insan olduğunu belirten Fatih Ürek, Akalın’ın aslında yardımsever ve iyi niyetli bir insan olduğunu dile getirdi.

“TAPILASI BİR KADIN OLMAK İSTİYORSUN AMA…”

Ürek “Tapılası bir kadın olmak istiyorsun ama değilsin!” ifadesini kullanması dikketlerden kaçmadı.

İşte Fatih Ürek’ten çok konuşulacak Demet Akalın açıklamaları:

Fatih Ürek Demet Akalın’a: “Tapılası bir kadın olmak istiyorsun ama maalesef değilsin!” #YüzYüze pic.twitter.com/TvRxn31Zci

— ÇapaMag Magazine (@CapaMagMagazine) December 6, 2022

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu