Magazin

Fatih Ürek’ten M. Ali Erbil’i kızdıracak açıklama: Tiktok’tan para kazanmak şaklabanlık!

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, Buket Aydın’ın Haber Global’de yayınlanan programına konuk oldu. Ürek, TikTok uygulamasından yayınlar açıp para kazanmaya başlayan yakın dostu Mehmet Ali Erbil’i eleştirdi ve “TikTok’tan para kazanmak şaklabanlık” dedi. Şimdi gözler cevabını esirgemeyen M. Ali Erbil’in Fatih Ürek’e vereceği cevaba çevrildi.

M. ALİ ERBİL BU AÇIKLAMAYA NASIL TEPKİ VERECEK?

Fatih Ürek, Haber Global’de yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze programına konuk oldu. Magazin dünyasının en popüler isimleri arasında yer alan Fatih Ürek, sanatçı dostlarından Mehmet Ali Erbil’i hedef alan cümleler kurdu. Kendisinin muhafazakar birisi olduğunu ve yanında çalışan asistanı tayt dahi giyse kızdığını belirten Fatih ürek, TikTok uygulaması için de şunları söyledi:

FATİH ÜREK: ‘TİKTOK’TA PARA KAZANMAK BİRAZ ŞAKLABANLIK’

Mehmet Ali Erbil’i hedef alan Ürek, “TikTok meselesini hiç anlamış değilim. Ahlaki durumları da biraz bozuyor. Olamaz dediğim şeyleri orada görmeye başladım. Anadolu insanı da bunu yapıyor. Ülke olarak her şeyi abartıyor muyuz? Onu sorgulamaya başladım. Benim Tiktok hesabım yok. Bir kere gördüm ama Mali’ye çok şaşırdım.”

“Ben anlam veremedim. TikTok’tan para kazanmak amiyane tabiriyle biraz şaklabanlık oluyor. Eskiden Mehmet Ali ile çok bir araya geliyorduk. Herkesle o kadar mazim var ki hatta bana kara kutu derler.” ifadelerini kullandı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu