Televizyon

Fatmagül Fakı’nın TV kariyeri dolu dizgin seyrediyor

Survivor yarışmasıyla ünlenen Fatmagül Fakı’nın TV’deki yıldızı giderek parlıyor. Fakı, Kanal D’de ekrana gelen magazin programı Magazin D’yi sunuyor. Fatmagül Fakı bir süre önce de yine Kanal D’de yayınlanan Güneş’in Kızları adlı dizide oyuncu olarak yer almasıyla medyanın gündemine gelmişti.

Destekten TR

Kanal D’de her cumartesi ekrana gelen,  magazin programı “Magazin D” bundan böyle yeni sunucusu ile ekrana geliyor.

Destekten TR

Magazin D’nin yeni sunucusu Fatmagül Fakı

Destekten TR

Kanal D’de her cumartesi ekrana gelen,  magazin programı “Magazin D” yeni sunucusu Fatmagül Fakı oldu.

Sunuculuğunu Fatmagül Fakı’nın yapacağı programda, haftanın en önemli olayları, medya dünyasının ünlü simalarının aracılığı ile ekrana taşınacak.

Magazin D her Cumartesi saat 09:45’de Kanal D’de yayınlanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=2CbOoZBapvM

İlk olarak “Survivor” yarışmasıyla dikkatleri üzerine çeken Fatmagül Fakı, Ali Yörenç’le nişanlanmıştı. Ali Yörenç,Star TV’de yayınlanan Medcezir’in senaristi Ece Yörenç’in oğlu. Ece Yörenç, Kara Para Aşk’ta oynaya Ali Yörenç’le evlilik hazırlığı yapan müstakbel gelini Fatmagül Fakı’nın fotoğrafını “Gül kızım” notuyla Instagram’dan paylaşmış ve ikili arasındaki ilişki böylelikle bir anlamda resmiyet kazanmıştı.

FATMAGÜL FAKI KİMDİR?:

Dünyaca ünlü top model Adriana Lima’ya benzerliği ile gündeme gelen Fakı,  THY’de uzun yıllar hosteslik yaptı. Spikerlik ve sunuculuk hayaliyle yola çıkan Fatmagül Fakı’nın TV kariyeri Survivor yarışması ile başladı. Gönüllüler takımında yer alan Fakı, yarışmada güzelliği ile dikkat çekti.

Fatmagül Fakı 3 Şubat 1990 tarihinden Konya’da doğdu. Fakı, uzun yıllar Hatay’da yaşadı. Sonrasında ise ailesi ile birlikte İstanbul’a taşındı. Gerçek mesleği grafik tasarımcılığı olan Fatmgül Fakı 2010 yılında Aydın Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun oldu.

Fakı’nın magazin basınında ilk defa gündeme gelmesi F. Bahçeli futbolcu Tuncay Şanlı ile beraberliği yolundaki haberler sayesinde oldu. Tuncay Şanlı bu haberleri yalanlasa da magazin basını bu dedikodulara oldukça yer verdi.

1.63 boyunda ve 50 kg. ağırlığında olan Fatmagül Fakı, ekranların fenomen yarışması Çarkıfelek’te hosteslik de yaptı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR