Yerli Dizi

Fazilet Hanım ve Kızları’yla ilgili sosyal medyaya düşen görüntülere Avşar Film’den kritik açıklama

Star’da yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yapım şirketi Avşar Film’den önemli açıklama geldi. Bugün yapılan açıklamada Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 31. bölümüyle ilgili kamera arkası görüntülerde gizliliği ihlal eden bazı görüntüler tepkilere neden oldu. Avşar Film, sözkonusu videoyu resmi sosyal medya hesabından paylaşan çalışanlarının işlerine son verildiğini açıkladı.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI’YLA İLİŞKİLİ PAYLAŞIM SIKINTISI

Sosyal medyaya servis edilen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin setinden kamera arkası şeklindeki görüntülerde sevilen dizinin oyuncularının rahat tavırlarıyla eğlenme görüntüleri dikkat çekiyordu. Öte yandan paylaşımlarda yeni bölüm senaryosuna ilişkin paylaşımlar yapıldığı haber veriliyor.

Avşar Film, olaya anında müdahale ederek videoyu sosyal medya hesaplarından sildirdi. Ama paylaşılan görüntüler sosyal medyada izlenmeye devam etti.

AVŞAR FİLM: “PAYLAŞIM YAPANLARIN İŞLERİNE SON VERİLDİ”

Avşar Film’den Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle ilgili videoya yönelik açıklamada:

“Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 31. bölümüne ilişkin, sosyal medya hesapları üzerinden yapılan kötü niyetli, gizlilik ilkelerini ihlal eden paylaşımlar sebebiyle Avşar Film olarak bu içerikleri umuma arz edenler hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılmış olup bu paylaşımı yapan kişilerin şirketimizle ilişkileri kesilmiştir.” denildi.

İşte o açıklama:

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu