Medya

Fehmi Koru’ya siber şok…

Gazeteci Fehmi Koru’ya siber şok… Koru’nun sahip olduğu sitelere siber saldırı düzenlendi. Haber, Koru’nun sosyal medyadan olayı duyurup özür dilemesiyle ortaya çıktı.

FEHMİ KORU OKURLARINDAN ÖZÜR DİLEDİ

Abdullah Gül ve Ali Babacan’ın kuracağı yeni partide 5’li kurul olarak da adlandırılan komisyonda Beşir Atalay, Sadullah Ergin ve Haşim Kılıç’la birlikte adı anılan usta gazeteci Fehmi Koru bu sabah büyük bir şok yaşadı.

Abdullah Gül’e yakınlığıyla bilinen Koru hükümeti bir çok konuda eleştiren yazılarıyla da gündeme gelmişti. Fehmi Koru uzun zamandır kendi adını taşıyan bloğunda yazılar yazıp kurduğu haber sitesiyle mesleğine devam ediyordu.

Bu sabah Koru’nun iki sitesine de siber saldırı düzenlendi. Sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan bir açıklama yapan Koru, iki siteyi de geri almaya çalıştıklarını belirterek okuyucularından özür diledi.

Fehmi Koru, olayla ilgili Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Dün akşam başlayan bir siber saldırı sonucu önce Ocak Medya haber sitemiz erişilmez oldu, bugün erken saatlerden itibaren de http://fehmikoru.com sitemiz. İkisini de geri almaya çalışıyoruz. Sürekli okurlarımız, yazarlarımız ve takipçilerimizden özür dileriz.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu