Fenerbahçe Eda Erdem’in Heykelini Yapacak

Fenerbahçe’de Olağanüstü Tüzük Tadili Genel Kurul Toplantısı’nda kulüp başkanı Ali Koç, konuşma yaparak önemli açıklamalarda bulundu. Koç, konuşmasının başlangıcında kulübün amatör branşlarında elde ettiği başarıları vurgulayarak, bu başarılara imza atan sporcularını tebrik etti ve üyelerden büyük alkış aldı.

Ali Koç, “Dün yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirdik. Aldığımız karar doğrultusunda, Alex, Lefter, Can Bartu’nun yanına Eda Erdem’in heykeli yapılacak,” şeklinde açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’nin maçlarını oynadığı Ülker Stadyumu yakınında bulunan Yoğurtçu Parkı’nın girişine inşa edilecek olan bu heykel, diğer üç büyük sporcu heykeli ile birlikte yer alacak.

Ali Koç, Eda Erdem’in henüz bu haberi almadığını ifade ederek, “Kendisi de şu an bilmiyor. Belki uçakta haberi alır, bilmiyorum ama kendisi bu onuru fazlasıyla hak ediyor. Fenerbahçe, sadece bir futbol kulübü değil, aynı zamanda bir spor kulübüdür,” dedi.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir