Spor

Fenerbahçe’de şimdiden Pereira’dan sonraki dönem konuşuluyor

Torku Konyaspor maçının kaybedilmesinden sonra pek çok spor otoritesi tarafından zaten performansı yeterince iyi bulunmayan Fenerbahçe’nin teknik patronu Vitor Pereira için çanlar çalmaya başladı. Kulüpten gelen sinyaller Pereira için kulüpte suların iyice ısındığı yönünde.

Şampiyonluk yarışında ağır darbe alan Fenerbahçe’de, flaş gelişmeler yaşanıyor. Olağanüstü toplantı yapan sarı-lacivertli yönetimin, başkan Aziz Yıldırım’ın önderliğinde önceki gün de bir araya gelip Vitor Pereira’nın Fenerbahçe’deki geleceği ile ilgili önemli karar alma arefesinde olduğu ortaya çıktı.

YÖNETİM KURULU PEREİRA İLE İLGİLİ NE DÜŞÜNÜYOR?
Fenerbahçe yönetim kurulu üyelerinin aralarında yaptıkları istişare görüşmelerinde , Vitor Pereira ile işlerin yürümeyeceği kanaati ağır bastığı kulislere yansıdı.

Portekizli teknik adamı görevden alınması da dahil her türlü senaryoyu masaya yatıran Başkan Yıldırım ve kurmaylarının Pereira’dan sonra kimin göreve getirileceği hususunda ise kararsız kaldığı bildiriliyor.

Yeni sezonda göreve getirilecek yeni isme takımın emanet edilmesi görüşü ağırlık kazanırken bu konuda acele edilmemesinde uzlaşıldığı öğrenildi.

Kulübe yakın kaynaklardan sızan kulis haberlere göre Galatasaray’la yapılacak olan derbi maçında puan kaybedilmesi durumunda Pereira’nın görevine çok büyük ihtimalle son verileceği konuşuluyor.

PEREİRA’NIN YERİNE KİM GELECEK?

Portekizli teknik adamın yerine gelecek ismin ise Ersun Yanal olabileceği konuşuluyor. Ersun Yanal’ın, arasının bozuk olduğu başkan Aziz Yıldırım’la barıştırıldığı ileri sürülürken Yanal’a teklif götürülmesi halinde tekrar F.Bahçe’ye “evet” diyeceği haber veriliyor.

Hatta Ersun Yanal konusundaki görüş o denli ağırlık kazandı ki taraftarın Konya’da lehine bağırdığı Ersun Yanal’ın yeniden  göreve gelmesi durumunda yardımıcısın dahi hazır olduğu öne sürülüyor. Yanal’ın yardımcısı olarak adı geçen kişinin İsmail Kartal olduğu söyleniyor.

Geçen sezon sarı-lacivertli takımı çalıştırarak büyük deneyim kazanan İsmail Kartal,  Başkan Azizi Yıldırım’a yakınlığı ile tanınıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu