Spor TV

Fenerbahçe’nin file bekçisi Volkan’dan çok özel itiraflar

 

Fenerbahçe’nin yıllardır filesinin bekleyen başarılı kalecisi Volkan Demirel; Fenerbahçe TV’nin HD yayına geçmesinin ardından “Günün Röportajı” programına konuk oldu. Katıldığı kanalı yeni HD yayına geçişi nedeniyle tebrik eden Volkan Demirel, “Çok güzel iş yapıyorsunuz. Ben de FB TV’yi işini iyi yaptığından dolayı tebrik ediyorum” diyerek sözlerine başladı.

Programda çok önemli açıklamalarda ve itiraflarda bulunan Fenerbahçe’nin kalaecisi Volkan Demirel, Advocaat’ın sarı-lacivertli takıma olumlu bir hava kattığını belirterek “Hocamız bizim için artı bir değer ve bunu da zamanla göreceğiz. Antrenmanlar ciddiyet ister. Hocamız saha dışında da herkesle iletişim kuran bir isim. Her şey sevgi ve saygıyla başlar, ardından başarı gelir. Biz bunu yakalayacağız. Herkes istekli ve bir şeyler katmaya çalışıyor. Çok güzel bir ortamımız var. İstenmeyen sonuçlar aldık ama seyircimizle birlikte güzel galibiyetler alacağımıza inanıyorum.” dedi.

Volkan sakatlığının ardından bomba gibi hazırlanıyor

Volkan Demirel geçirdiği bel fıtığı operasyonu sonrasında bomba gibi hazırlıklarına devam etttiğini; üç aylık sıkıntılı bir süreç yaşadığını ve maç oynayarak performansını daha da ileriye taşıyacağını anlattı. “Takımlarda birlik ve beraberlik olmazsa başarı olmaz. Ekran önünde birlik mesajı verilir ama bunu soyunma odasında da aynı şekilde uygulamak gerekir. Galip geldikçe birliktelikler pekişir. Takıma yeni katılan arkadaşlarımız oldu. Zaman içerisinde daha da kenetlenmiş bir takım olarak ilerleyeceğiz. Ligde ilk 2 hafta beklenen sonuçları alamadık ama sezon başında bunları yaşamak, telafi edilebilir. Beş puan kaybettik ama bu farkı ilerleyen haftalarda kapatabiliriz. Taraftarlarımızı maça bekliyoruz. Onlar yanımızda olsunlar ki oyunumuzun üstüne koyalım. Taraftarımız varsa biz varız, taraftarımız yoksa biz yokuz. Ligin yanı sıra UEFA Avrupa Ligi’nde ve kupada beklenen oyunla taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. İlk düşüncemiz taraftarımızı mutlu etmek. Birlikte olursak, bize bize yeteriz.” diyen Volkan Demirel’in gelecek planlarında ise futbolda jubile yaptıktan sonra kariyerine teknik direktör olarak devam etmek yatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu