M.Bey/ÖzelTelevizyon

Fenomen yarışma programı Teve2’de yeniden başlıyor… Hangi ünlü oyuncu sunacak?(MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: TV kanallarında yayınlanan ve beğenilerek izlenen fenomen yarışma programı Teve2’de yeniden başlıyor. Programın sunuculuğunu ise dizilerin tanınan başarılı oyuncusu yapacak.

Pasaparolla adlı yarışma Teve2’de yeniden başlıyor. Sevilen yarışma programını ünlü oyuncu Güven Kıraç sunacak. Yarışmanın yönetmenliğini ise Erdal Demirci üstleniyor. Çekim hazırlıklarının devam ettiği haber veriliyor.

“The Alphabet Game” isimli formatın İtalya versiyonundan yola çıkarak Türkiye’ye uyarlanan Pasaparolla 2002-2007 yılları arasında yayınlandığı kanalda izleyiciden rağbet gördü.

Pasaparolla ilk 2002-2003 yılları arasında, Metin Uca’nın sunumuyla Star TV’de 148 bölüm yayınlanmıştı. 2004 yılında yine Metin Uca’nın sunumuyla birlikte Show TV ekranlarında 70 bölüm yayınlandı. Fenomen yarışma, 2005 yılında yeniden Star TV’de bu kez 68 bölüm Mehmet Ali Erbil’in, 73 bölümde ise Mesut Yar’ın sunuculuğunda yayınlanmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu