Yerli Dizi

Fenomen yarışmasında kimler yarışacak?

TV8’in yeni başlayacak olan Fenomen adlı yarışma programında yer alacak isimler belli oldu. Production House’un yapımcılığında yakında TV8’de başlayacak olan programda İşte Benim Stilim adlı yarılmadan tanınan üç isim yer alıyor.

Son sezonun birincisi Ayşenur Balcı, Özden Cerrahoğlu ve Çiğdem Çelik, Fenomen yarışmasında boy gösterecek.

Yarışmada 6 kız ve 6 erkek yarışmacı yer alacak. Her hafta yarışmadan elenecek isimlerin yerine yeni isimler katılacak.

Fenomen benzerlerinden farklı bir format olarak dikkat çekiyor. Nisan ayı içinde ekrana gelmesi beklenen yeni formatta yarışacak isimler fenomen olmaya çalışarak TV izleyicisinin dikkatini çekmeye çalışacaklar. Fenomen yarışması bir taktik ve strateji yarışması olarak nitelendiriliyor. Yarışmada her hafta 50 bin liralık ödül verilecek.

Fenomende yarışan yarışmacıların bir çoğu TV izleyicisi tarafından tanınan ve daha önce Türkiye’nin en popüler yarışmalarında yarışmış olan yarışmacılardan oluşuyor. Yarışmacılar evde birlikte yaşadıkları arkadaşlarını kendilerine oy vermesi için hem ikna edip “Fenomen” isim olmaya çalışacaklar.

Yarışmayı Öykü Serter sunacak.

Yarışmanın ilk fragmanı da yayınlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=s4q8S8v1-TM

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu