MagazinTelevizyon

“Fenomen” yarışmasının yayın tarihi belli oldu

TV8 ekranlarından izleyici ile buluşucak olan yeni yarışma Fenomen’in başlama tarihi belli oldu.Yapımcılığını Production House’ın yaptığı Fenomen adlı adlı yarışma 18 Nisan Pazartesi günü başlayacak.

Fenomen adlı yarışma programında izleyicinin İşte Benim Stilim’den adlı moda programından tanıdığı isimler de yer alıyor. Son sezonun birincisi Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik ve Özden Cerrahoğlu yeni başlayacak olan Fenomen’de boy gösterecekler.

Destekten TR

İŞTE FENOMEN YARIŞMASININ DİĞER İSİMLERİ

Destekten TR

Yarışmada fenomen olmak için yarışan diğer isimler ise şunlar; Kerim Savaş, Muhammet Kayku, Gül Köseoğlu, Derya Şireci, Onur Yüksel, Serbay Çelikbaş, Simay Tokatlı, Okan Yiğit

Destekten TR

Öykü Serter’in sunuculuğunu yapacağı Fenomen yarışmasının bir strateji ve popülerlik oyunu olduğu haber veriliyor.

Fenomen’de 6 kız ve 6 erkek olmak üzere 12 yarışmacı yer alıyor. Her hafta elenen bir yarışmacının yerine bir yarışmacı dahil olacak. Fenomen olmak için yarışmacılar birbirlerinden oy isteyebilecekler.

FENOMEN’İN YAYIN SAATİ NE ZAMAN?

Yarışmasının ilerki haftalarında İşte Benim Stilim’den tanınan isimlerin yarışmaya dahil olabileceği konuşuluyor.

“Fenomen’in yayın tarihinden sonra yayın saati de belli oldu. Fenomen,  18 Nisan Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 15.45’de TV8 ekranlarında olacak.

FENOMEN NASIL BİR YARIŞMA?

12 yarışmacı bir yandan sosyal medya takipçilerini arttırmaya çalışacaklar, diğer yandan da hafta içi her gün 8 saatlerini geçirecekleri evde hem birbirlerini tanımaya çalışacaklar.  Öte yandan kendi içlerinde de haftanın “Fenomen”ini seçecekler. Her hafta bir yarışmacı, Fenomen seçilecek. Bir yarışmacı ise büyük ödülün sahibi olacak.

Bu arada her hafta elenen kişiyi yine yarışmacılar kendi oylarıyla belirleyecekler. Gitmesi için en çok ismi yazılan kişi, eve ve hayallerine veda edecek. Elenen yarışmacının yerine hiç ekran deneyimi olmayan ya da oyuncu – sunucu gibi tanınmış rakipler de gelebileceği öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR