Televizyon

FERAYE ÇİLİNGİROĞLU’NDAN SÜRPRİZ PROGRAM : İLK NEFES

ilknefes-feraye-cilingiroglu Show TV’de özellikle anne ve anne adaylarını yakından ilgilendirecek olan  “İlk Nefes” programı çok yakında başlıyor. Sunuculuğunu Feraye Çilingiroğlu’nun üstleneceği “İlk Nefes”, 10 Şubat Pazar günü Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Destekten TR

DOĞUM ANININ BÜYÜSÜNÜ PAYLAŞACAK!

Destekten TR

Programın bir diğer sunucusu olan Türkiye’nin ilk “Doğum Fotoğrafçısı” Şengül Pallı’nın, doğum çekimleri ve röportajlar ile eşlik edeceği programda, seyirci daha önce ekranlarda görmediği bir “an”a da tanık olacak.

Destekten TR

Her hafta şanslı bir anne adayının doğum heyecanına ortak olup, doğum anının büyüsü izleyiciyle paylaşılacak. Anne adayları ve yeni annelerin aklındaki tüm sorular ise stüdyoda, ünlü bir anne ve konusunda uzman bir konuk ile birlikte cevaplarını bulacak.

“İlk Nefes”, bundan böyle her pazar birbirinden farklı doğum hikayeleri ve görüntüleri ve  ünlü konuklarıyla Show TV’de ekrana gelecek…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR