Magazin

Ferdi Tayfur böbrek yetmezliği yaşadığı haberi için veryansın etti

Bugün medya sitelerinde yer alan haberde ünlü arabeskçi Ferdi Tayfur’un böbrek yetmezliği nedeniyle sağlığının zora girdiği şeklinde haberler yer almıştı. Ünlü arabeskçi çıkan haberlerle ilgili konuştu. Ferdi Tayfur, kendisiyle ilgili bugün çıkan sağlık sorunu yaşadığı şeklindeki haberin yalan olduğunu dile getirdi.

FERDİ TAYFUR: “YALAN HABER!”

Anadolu Ajansına konuşan Tayfur, hakkında çıkan haberle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Hakkımda çıkan rahatsızlık haberi yalan haberdir. Ben de merak ediyorum kim uyduruyor diye. Öyle bir şey yok. Muayene olmak da artık günümüzde böyle asparagas haber oluyor. Biri benimle uğraşıyor ama kim? Adana’da kışın muayene olmuştum. Bir gece yatmıştım, ‘tahlil yapalım’ demişlerdi. O da haber olmuştu. Belki bugünkü haberler de hala onun uzantısıdır.”

BÖBREK YETMEZLİĞİ YAŞADIĞI İDDİA EDİLDİ

Bugün medya sitelerinde çıkan haberde Ferdi Tayfur’a böbrek yetmezliği teşhisi konduğu ve haftada bir diyalize bağlı yaşayacağı bilgisine yer veriliyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu