Magazin

Ferhat Göçer, Yılmaz Morgül’ü topa tuttu: “Şarlatansın!”

Ünlü yorumcu Ferhat Göçer ile Yılmaz Morgül arasındaki gerginlik düelloya dönüştü. Yılmaz Morgül’ün Moonlife Dergisi ödül töreninde konuşması sırasında Atatürk ve silah arkadaşlarıyla ilgili yaptığı çağrı sırasında Ferhat Göçer’in ayağa kalkmadığını öne sürmesi ikili arasında tartışmaya neden oldu. Ferhat Göçer, Morgül’ün iddası üzerine  üzerine kişisel sosyal medya hesaplarından çok sert bir açıklama yaptı.

FERHAT GÖÇER: “ŞARLATANSIN MORGÜL!”

Ferhat Göçer, “Atatürk sevgime ve şehitlerimize saygı gibi hassa değerlerime dil uzattığı için yılmaz morgulun iftirasına ilk ve son cevabımdır…” diye yazdı.

Ferhat Göçer, Yılmaz Morgül’le ilgili yaptığı açıklamada ağır ifadeler kullanması dikkatlerden kaçmadı:

“Dostlarım Kemal Aslan ve Alper Alp’in ricası üzerine katıldığım Moonlife gecesinde sahneye çıktığında ki cılız alkışları arttırmak için Atatürk ve Şehitlerimiziçirkin emellerine alet ederek anlamsız bir anda ve şekilde diline dolayan Yılmaz Morgül… Bana iftira atmış. Yasal haklarım saklı kalmak üzere.. içimdeki Atatürk sevgisini ve şehitlere olan saygımı sorgulayabilecek yetki ve zekaya sahip değilsin ki sana rağmen kalktım ve alkışladım ve saygımı gösterdim… Yalancı ahlaksız ve şarlatansın Yılmaz Morgül.”

AYAKTA OLDUĞUNU GÖSTEREN VİDEOYU PAYLAŞTI

Ferhat Göçer, bu açıklamanın ardından Moon Life Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Alper Alp’in açıklamasını da retwit ederek paylaştı. Videoda Göçer’in Atatürk’ü ayakta alkışlarken görülmesi dikkatlerden kaçmadı.

İşte, o video:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu