Magazin

Feridün Düzağaç sözlük yazarını affetmedi

Şarkıcı Feridun Düzağaç, kendisine bir sözlük platformda “PKK sempatizanı” diyerek hakaret eden yazar hakkında dava açtı. “PKK sempatizanı” ifadesinden rahatsız olan ünlü şarkıcının İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduğu haber veriliyor.

UZLAŞMAYI KABUL ETMEDİ

Destekten TR

Posta gazetesinin haberine göre Feridun Düzağaç’ın şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında, o mesajı paylaşan kullanıcının Yozgat’ta yaşayan 42 yaşındaki Turgay K. olduğu tespit edildi.

Destekten TR

İfadesine başvurulan Turgay K., paylaştığı mesajdan dolayı pişman olduğunu ve şarkıcı ile uzlaşmak istediğini beyan etti.

Destekten TR

Dosya uzlaştırma bürosuna gönderildi.

Fakat Feridun Düzağaç, Turgay K. ile uzlaşmayı reddetti.

HAPSİ İSTENİYOR

Savcılık tarafından yürütülen soruşturma, geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Turgay K. hakkında, şarkıcı Feridun Düzağaç’ı hedef alarak yazdığı paylaşımlar nedeniyle ‘hakaret’ suçundan dava açıldı. 2.5 yıla kadar hapsi istenen Turgay K., önümüzdeki günlerde Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR