SporTelevizyon

Feridun Niğdelioğlu’nun 15 Temmuz açıklamasını Galatasaray Kulübü yargıya taşıyor

Medyada yıllarca Fenerbahçe futbol takımının muhabirliğini yapan Feridun Niğdelioğlu’nun TRT Spor kanalında söylediği sözler Galatasaray camiasında tepkilere neden oldu.

NİĞDELİOĞLU BAŞKAN MUSTAFA CENGİZ’DEN ÖZÜR DİLEDİ

Niğdelioğlu’nun TRT Spor’da 15 Temmuz FETÖ’cü darbesiyle ilgili “şehitleri anma organizasyona sadece Galatasaray’dan hiçbir yetkili katılmadı.O kadar insanımızı kaybettik. Galatasaray Kulübü’ne bu devlet çok ciddi yatırımlar da yaptı ” şeklindeki sözleri özellikle sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu.

Tepkilerin artması üzerine Feridun Niğdelioğlu sosyal medya Twitter hesabından açıklama yaptı.

Niğdelioğlu açıklamasında “Bugün TRT Spor’da yaptığım bir açıklama Galatasaray camiasında yanlış anlaşılmış. Ben FETÖ ile ilgili herhangi bir çağrışım yaratacak bir söz etmek istemedim. Sayın Mustafa Cengiz şüphesiz devletçi bir isimdir.Sayın başkanı da çok sever, sayarım. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.” ifadesini kullandı.

GALATASARAY KULÜBÜNDEN FERİDUN NİĞDELİOĞLU AÇIKLAMASI

Öte yandan Galatasaray Spor Kulübü’nden Niğdelioğlu ile ilgili açıklama geldi. Kulübün resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından Niğdelioğlu ile ilgili yazılı bir açıklama geldi.

“Kamuoyuna Açıklama” başlıklı kısa açıklamada “Ferudun Niğdelioğlu adlı zat hakkında gerekli yasal girişimler başlatılmıştır.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” denildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu