Gündem

Fetöcü Hakan Şükür Amerika’da hangi işe soyundu?

 

Fetullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) yönelik yürütülen soruşturmalar ve açılan davalar sebebiyle yurt dışına kaçan ve hakkında yakalama kararı olan  eski milli futbolcu ve eski milletvekili FETÖ’cü Hakan Şükür Amerika’da köfteci dükkanı açtı.

FETÖ soruşturmasında aranan ve 2015 yılında İstanbul’daki evini satıp ve bankadaki parasını çektikten sonra Türkiye’den ayrılan Şükür, Amerika’da köfteci oldu. Bir daha Türkiye’ye dönmeyeceğini açıklayan firari Hakan Şükür,  ABD’nin California eyaletinde köfteci dükkanı işletmeye başladı.

Palo Alto’da, Stanford Üniversitesi’nin bulunduğu bölgede Tuts Bakery & Cafe adlı bir köfteci dükkanının işletmeciliğine soyunan Hakan Şükür, müşterilerine kahvaltılık ve hamur işlerinin yanı sıra köfte de satıyor.  İşte Hakan Şükür’ün dükkanındaki menü…

Türkiye’deki tüm mal varlığına el konulan Firari FETÖ’cü Şükür’ün; FETÖ’ye finansal destek sağladıkları belirlenen ve Sakarya’da müteahhitlik yapan babası Sermet Şükür de tutuklanmış, şartlı tahliye ile serbest kalmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu