Magazin

Feyza Aktan’ın Özcan Deniz’den istediği nafaka miktarı dudak uçuklattı

15 ay süren evliliklerinin ardından Özcan Deniz, Feyza Aktan’dan boşanmak için avukatına talimat verdiği ortaya çıkmıştı. Ünlü çiftin boşanma dilekçesi gün yüzüne çıkmasından sonra konuyla ilgili ilginç ayrıntılar gelmeye başladı. Feyza Aktan’ın Özcan Deniz’den istediği nafaka miktarının 15 milyon TL olduğu iddia edildi.

HER AY İÇİN 1 MİLYON

Şarkıcı Özcan Deniz’in 15 ay önce evlendiği oğlunun annesi Feyza Aktan ile nikah masasına oturmuştu. Sürekli boşanacakları haberleri çıkan çiftten Deniz, geçtiğimiz günlerde Babalar Günü’nde iddiaları doğrular nitelikte bir paylaşım yaptı. Tekrar boşanma haberleri ile gündeme gelen çiftten Özcan Deniz sessizliğini korurken, Feyza Aktan kısa sürede haberleri yalanladı. Ancak çiftin boşanma protokolü ortaya çıktı. Bugün ise ünlü çift hakkında şoke eden bir iddia daha ortaya atıldı.

UçanKuş TV’de “Magazin Merkezi” programının yorumcusu Bilal Özcan’ın haberine göre; Feyza Aktan, Özcan Deniz’den 15 ay için 15 milyon lira nafaka istiyormuş.

İşte Bilal Özcan’ın yazısı;

“Eşinden boşanmak için mahkemeye başvuran Özcan Deniz ile Feyza Aktan boşanma şartlarında anlaşamadıkları için dava ‘çekişmeli’ olarak görülecek.

Bu davayla ilgili ilginç bir bilgi aldım. Feyza Aktan boşanmak için 15 aylık eşi Özcan Deniz’den 15 milyon lira tazminat talep ediyor. Ayrıca aylık bir nafaka isteğinde bulunmuyor.

“BU TAZMİNATI ÖDE”

Bana gelen bilgilere göre, avukatlar aracılığıyla yapılan görüşmede, “Bu tazminatı öde, çocuğumuzun masraflarını üstlen, boşanalım” demiş. Özcan Deniz ise kabul etmeyerek, “Tazminat ödemem, 25 bin lira aylık nafaka veririm. Çocuğumun her şeyiyle de her zaman ilgilenirim” yanıtını vermiş. Bakalım, bu ilginç konuda gelişmeler ne şekilde olacak…”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu