Reklam

Fi dizisinde dikkat çeken reklam!

Fi dizisinin yeni sezonu Çi başladı. Dizi, başlar başlamaz nefesleri kesti. Kadın izleyiciler dizinin içerisinde bir reklama denk geldiler. %100 organik pamuk sertifikalı ped markası Natracare’in reklamının  son saniyesinde yazanlar izleyenleri şaşırttı. Reklam filminin yapım aşamasında karbon ayak izi salınımı sebebi ile doğaya verilen zararı, firma 7 ağaç dikilmesine vesile olarak telafi ettiğini belirtti.

Reklamdaki karbon ayak izi salınımı için ağaç dikildi

Ekranlarda hiç alışık olmadığımız ve ilk kez görülen bu durum, markanın kurucusu Susie Hewson’ın doğa için yıllardır verdiği mücadele ve destekten kaynaklanıyor. Öyle ki Hewson’ın bu amaçla sürdürülebilir yaşam için geliştirdiği markası, dünya çapındaki saygın çevre ve etik ödüllerinin de sahibi.

Güçlü Öztürk: “ağaç bağışladık”

Markanın Türkiye temsilcisi Güçlü Öztürk de kadın sağlığı ile birlikte çevre ve hayvanları korumak için bundan sonra da önemli adımlar atacaklarını ifade etti; “Reklamın yapımı ve yayınlanması sırasında tükettiğimiz elektrik ve lojistik hizmetler nedeniyle salınan karbon ayak izimiz için ağaç bağışladık. Sürdürülebilir yaşam ve  dünyadaki her canlının sağlığı konusunda çok titiz ve etik olan markamız için Türkiye’de de aynı titizlikle hareket ediyoruz, umarız başka markalara da örnek oluruz” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=kWDbD-_z5qc&feature=youtu.be

 

Natracare Reklam Künyesi:

Reklam Ajansı: Fikir Tasarım Atölyesi

Seslendirme: Şenay Gürler

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu